Prejsť na obsah

Rodinná nedeľa: Sochy, ktoré žijú

Vystavené dielo
začína už o 3 dni
Môže socha rásť či dýchať? Spoločne preskúmame objekty keramikára a sochára Jozefa Sušienku, ktoré nájdeme vo vnútri galérie, ale aj vonku. Zameriame sa na ich organické tvary, povrch, štruktúru a ich prepojenie s prostredím, v ktorom sa nachádzajú. V ateliéri sa nimi inšpirujeme pri vytváraní bezpečného a príjemného priestoru – domova. Pre koho bude? A čo musíme spraviť, aby takýto domov ožil?

Program je určený pre celú rodinu s deťmi od 6 do 12 rokov. Cena zahŕňa odborné vedenie, výtvarný materiál a občerstvenie. Spoločne navštívime aktuálne výstavy či iné zaujímavé priestory, ktoré spoznáme cez tvorivé úlohy, v ateliéri rozoberanú tému priblížime prostredníctvom výtvarných zadaní a vlastnej tvorby.

Obe časti programu vyžadujú aktívnu účasť rodičov či iných sprevádzajúcich osôb, preto je potrebné, aby boli na programe počas celého trvania. Príďte si užiť spoločný pohodový čas strávený objavovaním, hrou a výtvarným experimentovaním v podnetnom prostredí galérie!


Neobmedzený vstup do galérie? Vernostný program Bližšie k SNG vám zaručí nonstop vstup do galérie, skvelé benefity ako zľavy do kaviarne a kníhkupectva. Pridajte sa k nám!

Slovenská národná galéria

otváracie hodiny

pondelok: zatvorené
utorok: 10:00-18:00
streda: 10:00-18:00
štvrtok: 12:00-20:00
piatok: 10:00-18:00
sobota: 10:00-18:00
nedeľa: 10:00-18:00

Viac o návšteve

adresa

Budova SNG
Rázusovo nábrežie 1
Bratislava

Kontaktné údaje
© 2024 Slovenská národná galéria
Partneri SNG
Generálny partner
Mediální partneri
Merkantil LogoCreative Europe Programme Logo
Partneri projektov